1000 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO

Mülkiyet Hakları

Mavifil markasının ve sitenin mülkiyeti MAVİFİL DÜKKAN’a ait olup, site MAVİFİL DÜKKAN tarafından işletilmektedir.

Bu bağlamda, Mavifil markasının tüm kullanım ve mülkiyet hakkı MAVİFİL DÜKKAN’a ait olup, sitenin içeriği ve buna ilişkin fikri haklar da ya MAVİFİL DÜKKAN’a aittir ya da hak sahibinin sarih izni ile kullanılmaktadır.

Mavifil  tarafından açıkça izin verilmediği sürece sitenin içeriği hiç bir şekilde kopyalanamaz, çoğaltılamaz, tekrardan üretilemez, tekrardan yayınlanamaz, değiştirilemez, indirilemez, yüklenemez veya dağıtılamaz. Sitede yer alan herhangi bir içerik Mavifil ’in fikri mülkiyet hakkını kullanma hakkını verecek şekilde yorumlanamaz.

Mavifil ’in önceden yazılı izni alınmaksızın siteden alınan belge, bilgi ve görseller üzerinde Mavifil ’in herhangi bir sorumluluğu olmadığı gibi, bunları kullananlar hakkında MAVİFİL DÜKKAN’in her türlü hukuki ve cezai yola başvurma hakkı saklıdır.

Mavifil ’in site içeriğinde yer alan veya site üzerinden erişilebilen bir içeriğin, materyalin veya bilginin doğruluğu, telif hakkına uygun olup olmadığı, yasallığı veya topluma uygunluğu konularında bir araştırma yapma mecburiyeti ve yükümlülüğü yoktur.

Alışveriş Sepetim (0)

Sepet